ДЕЗІНФЕКТАНТИ ТА БІОЦИДИ

HIMEX DDC - Дезінфектант для цукрової промисловості


ЗАСТОСУВАННЯ

Продукт HIMEX DDC рекомендується для промислового використання як високоефективний дезінфектант і бактерицид для цукрової промисловості. Має широкий спектр антимікробної дії і застосовується для контролю росту бактерій, грибів, слизу в процесі переробки цукрових буряків або цукрової тростини, в процесі очищення обладнання в період ремонтних робіт і в міжробочий період.


СПЕЦИФІКАЦІЯ

Зовнішній вигляд:
Рідина жовто-зеленого кольору
Активна речовина:
Солі карбаматів
Густина (при 20°C) г/см3:
1,18 ± 0,05
pH 10% розчину (при 20°C):
10,0 - 13,0
Температура замерзання, °С:
< 0

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Продукт HIMEX DDC – концентрований рідкий дезінфектант на основі водного розчину солей карбаматів натрію, є чудовим антимікробним, антигрибковим засобом у процесі екстракції бурякового соку. Активний процес метаболізму термофільних бактерій може бути причиною великих втрат сахарози в період екстракції цукрових буряків та цукрової тростини. Продукт HIMEX DDC є ефективним бактерицидом, що збільшує вихід сахарози шляхом придушення росту мікроорганізмів, таких типів бактерій як Leuconostoc і Bacillus bacteria та інших, які переробляють сахарозу в декстран. Продукт дуже важливий як доповнення до санації при механічному очищенні млинів/бурякорізок, особливо при високих виробничих навантаженнях. Це стабільний, нелетучий продукт, що не утворює піни, має пролонговану дію. HIMEX DDC працює як у лужному, так і в кислому середовищі, сумісний з усіма інгібіторами та піногасниками, рекомендованими для обробки первинного соку.


ПЕРЕВАГИ

  • Рідкий продукт, зручний у застосуванні і дозуванні
  • Низька витрата – висока ефективність
  • Збільшує ефективність процесу екстракції
  • Дозволено як допоміжну технологічну добавку при виробництві цукру (FDA 21 р.173.320)
  • Малотоксичний та біорозкладаємий
  • Висока якість виробництва, підтверджена сертифікатом ISO 9001/14001


ДОЗУВАННЯ І ВИТРАТИ

Типова середня витрата HIMEX DDC становить 10-15 г/т цукрових буряків або 8-13 г/м3 з розрахунку на загальний обсяг первинного соку або робочого розчину для очищення. При погіршенні якості буряків доза може бути підвищена до 20-25 г/т. Оптимальний режим дозування HIMEX DDC підбирається для кожної системи індивідуально, переважно проводити дозування в кількох точках (дифузійна установка, жомопресова вода, ін.). Дозувальне обладнання має бути виконане з корозійностійких матеріалів (пластик, гума, тефлон тощо). Також можливе ручне дозування, шокові дози, в камери дифузійного апарату, пульполовушки.


ЗБЕРІГАННЯ І ПОВОДЖЕННЯ З ПРЕПАРАТОМ

При користуванні продуктом HIMEX DDC необхідно використовувати відповідний захисний одяг та захисні окуляри. Зберігати у сухому, прохолодному та добре вентильованому приміщенні при температурі 5-25°С. Термін зберігання не менше 24 місяців від дати виробництва.

При зберіганні нижче 5°С можлива наявність осаду або легкої кристалізації, що розчиняється при зворотному нагріванні. Дезінфектант призначений лише для промислового професійного використання. Перед використанням продукту обов'язково прочитайте паспорт безпеки MSDS.


МЕТАДЕЗ - Дезінфектант для цукрової та харчової промисловості


ЗАСТОСУВАННЯ

Продукт МЕТАДЕЗ рекомендований для промислового використання як високоефективний бактерицид широкого спектру дії. Має антимікробну активність відносно грам-негативних і грам-позитивних бактерій, вірусів, грибів роду Candida, цвілі. Використовується як для обробки поверхонь приміщень, обладнання, транспортерів, ножів бурякорізок, бурякозбірників так і для обробки технологічної оборотної води, дифузійного соку, продуктового відділення, для клеровки цукру в сушильному відділенні. Активна речовина препарату відноситься до III класу помірно небезпечних речовин при введенні в шлунок і до IV класу малонебезпечних речовин при нанесенні на шкіру. Не потребує спеціальних захисних засобів для персоналу при його застосуванні.


СПЕЦИФІКАЦІЯ

Зовнішній вигляд:
Прозора рідина від безбарвного до жовтого кольору
Активна речовина:
ПГМГ - гідрохлорид
Густина (при 20°C) г/см3:
1,03 ± 0,02
pH (при 20°C):
7,5 ± 2
Температура замерзання, °С:
0

РОБОЧІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Продукт МЕТАДЕЗ - концентрований рідкий дезінфектант, біоцид, фунгіцид на основі водного розчину ПГМГ-гідрохлориду, є універсальним бактерицидним засобом проти патогенних мікроорганізмів які є причиною ураження цукрових буряків та призводять до виробничих втрат. Ідеально підходить для знезаражування транспортерно-мийної води, дифузійного соку. Може застосовуватись для обприскування буряків при зберіганні у кагатах. Поряд з бактерицидними властивостями засіб володіє вираженими властивостями флокулянтів і, таким чином, є реагентом подвійної дії (дезінфектант / флокулянт), виключаючи використання інших флокулянтів в процесі очищення і знезараження технологічної води.


ПЕРЕВАГИ

  • Рідкий продукт, зручний у використанні
  • Низька витрата - висока ефективність
  • Збільшує ефективність процесу екстракції
  • Дозволений в якості допоміжних компонентів для виробництва цукру (FDA 21 р.173.320)
  • Малотоксичний і біорозкладаний
  • Висока якість виробництва підтверджена сертифікатом ISO 9001/14001


ДОЗУВАННЯ І ВИТРАТИ

Загальна доза МЕТАДЕЗ залежить від рівня мікробного забруднення і фізико-хімічних показників води, що надходить на очищення і знезараження, і знаходиться в межах від 5 г/т до 15 г/т цукрових буряків відповідно. Оптимальний режим дозування підбирається для кожної системи індивідуально, переважно проводити дозування в декількох точках. Препарат може дозуватись як постійно за допомогою насосів дозаторів, так і в ручному режимі, періодично. Може проводитись як превентивна так і шокова обробка середовища.


ЗБЕРІГАННЯ І ПОВОДЖЕННЯ З ПРЕПАРАТОМ

При поводженні з продуктом МЕТАДЕЗ необхідно використовувати відповідний захисний одяг і захисні окуляри. Зберігати в сухому, прохолодному і добре вентильованому приміщенні при температурі 5-25°С. Термін зберігання п’ять років від дати виробництва. При зберіганні нижче +5°С можлива наявність осаду або легкої кристалізації, які розчиняються при зворотному нагріванні. Дезінфектант призначений лише для промислового професійного використання. Перед використанням продукту обов'язково прочитайте паспорт безпеки MSDS.


МЕДІХЛОР – Дезінфекційний засіб широкого спектра дії у вигляді таблеток


СКЛАД ДЕЗІНФІКУЮЧОГО ЗАСОБУ

Натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти 80-82%, адипінова кислота, вуглекислий натрій. Адипінова кислота та карбонат натрію (допоміжні речовини) зв’язують та стабілізують діючу речовину, підвищують її антимікробну дію, забезпечують високу розчинність засобу, регулюють pH розчинів, пом’якшують воду, знижують фіксуючу та корозійну активність хлору.


КОНСИСТЕНЦІЯ, ВЛАСТИВОСТІ ДЕЗІНФІКУЮЧОГО ЗАСОБУ

Засіб виробляється у вигляді таблеток білого кольору вагою 3,32 ± 0,18 г, що містять натрієву сіль дихлорізоціанурової кислоти (80-82%). При розчиненні однієї таблетки у воді виділяється 1,47-1,62 г активного хлору. Засіб добре розчиняється у воді.

Водні розчини прозорі, безбарвні, мають легкий запах хлору, забезпечують ефективну дезінфекцію та знезараження широкого спектра об’єктів; не викликають корозії, не пошкоджують об’єкти обробки; не фіксують білкові забруднення на об’єктах обробки; добре змиваються, не залишають плям і нальоту. Засіб незаймистий, вибухобезпечний, сумісний з миючими засобами.


СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Підприємства фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно-косметичної, хімічної, біотехнологічної, харчопереробної промисловості, цукрової та спиртової галузей, водопостачання та водовідведення, агропромислового комплексу, промислові підприємства, склади та сховища, заклади охорони здоров’я, лікувально-профілактичні заклади, місця постійного та тимчасового проживання, місця масового скупчення людей, офіси, спортивно-оздоровчі комплекси, басейни, аквапарки, сауни, лазні, об’єкти комунально-побутового призначення, адміністративні та громадські заклади, банківські установи, заклади зв’язку, культури та відпочинку, готельного та ресторанного господарства, торгівлі, громадські туалети, підприємства з переробки сміття, рухомий склад та об’єкти забезпечення автомобільного транспорту, метрополітену, залізничного, водного, об’єкти міністерств, служб і відомств, митниці та прикордонних служб, установ пенітенціарної системи та інші об’єкти, діяльність яких вимагає проведення дезінфекції.


ПРИЗНАЧЕННЯ

  • профілактична, поточна та заключна дезінфекція, поточні та генеральні прибирання у закладах і на підприємствах усіх профілів, а також у побуті;
  • дезінфекція поверхонь приміщень, меблів, організаційної та побутової техніки, медичного та технологічного обладнання, санітарно-технічного обладнання, транспортних засобів, посуду, білизни, одягу, взуття, іграшок, спортивного інвентарю, прибирального інвентарю, медичних відходів, відпрацьованого матеріалу, знезараження біологічних та інших контамінованих відходів;
  • дезінфекція, у т.ч. суміщена з достерилізаційним очищенням, виробів медичного призначення (за винятком ендоскопів), перукарського, косметологічного інструментарію, аптечного та лабораторного посуду і скла;
  • знезараження води, дезінфекція систем і окремих об’єктів водопостачання при централізованому, автономному та нецентралізованому (місцевому) водопостачанні;
  • знезараження стічних вод, дезінфекція систем і окремих об’єктів водовідведення;
  • дезінфекція шахтних колодязів і знезараження води в них;
  • дезінфекція ємностей для зберігання та транспортування води;
  • дезінфекція «чаш» плавальних басейнів і знезараження води в них;
  • заповнення дезінфекційних бар’єрів;
  • обробка поверхонь з метою знищення та попередження появи плісняви;
  • дезінфекція фруктів, овочів, поверхонь шкаралупи товарних (харчових) яєць;
  • дезінфекція промислового обладнання на об'єктах харчової промисловості;
  • дезінфекція громадського і комунального транспорту.


ЗРУЧНІСТЬ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ЗАСОБУ

  • добре розчиняється у воді, навіть у холодній, забезпечує точність дозування;
  • не потребує підігріву води та додавання допоміжних речовин;
  • не має обмежень щодо матеріалу ємностей для приготування розчинів;
  • не утворює «хлорного пилу» при приготуванні розчинів;
  • не потребує використання терезів, мірок та інших дозувальних ємностей.


ШИРОКИЙ СПЕКТР АНТИМІКРОБНОЇ ДІЇ

  • збудники особливо небезпечних інфекцій (чума, холера, туляремія, сибірська виразка);
  • віруси (у т.ч. віруси гепатитів, ВІЛ-інфекції, коронавірусної інфекції, грипу, «пташиного грипу», «свинячого грипу», SARS, герпесу, поліомієліту);
  • грибки (збудники кандидозів, дерматомікозів, трихофітій);
  • плісняві гриби та спори;
  • збудники внутрішньо лікарняних інфекцій;
  • збудники анаеробних інфекцій;
  • бактерії (у т.ч. мікобактерії туберкульозу, кишкова та синьогнойна палички).


ТОКСИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ ЗАСОБУ

За ступенем впливу на організм при введенні в шлунок відноситься до 3 класу помірно небезпечних речовин за ГОСТ 12.1.007-76 і до 4 класу малонебезпечних речовин при нанесенні на шкіру. Пари засобу при інгаляції малонебезпечні – 4 клас за ступенем летючості. Засіб не має сенсибілізуючою дією.


ЕКОНОМІЧНІСТЬ ЗАСОБУ

  • ефективність одноразової обробки приміщень, ємнісного обладнання тощо аерозольним методом при нормі витрати робочого розчину не більше 10 мл/м3.
  • ефективність одноразової обробки поверхонь методом протирання або зрошення при нормі витрати робочого розчину не більше 100 мл/м2;
  • скорочений час експозиції для профілактичної дезінфекції поверхонь приміщень (30; 15; 10 хвилин);
  • висока ефективність при низьких нормах витрати;


ОСОБЛИВОСТІ ТА МЕТОДИ ЗАСТОСУВАННЯ

  • дезінфекцію розчинами засобу проводять способом промивання, протирання, замочування, занурення та зрошення;
  • відсутні особливі та додаткові вимоги до утилізації відпрацьованих або невикористаних протягом строку придатності розчинів (попередня нейтралізація, розведення водою).
  • дезінфекцію поверхонь робочими розчинами концентрації до 0,1% (за активним хлором) включно методом протирання допускається проводити у присутності сторонніх осіб;
  • не вимагається проведення вологого прибирання після дезінфекції поверхонь приміщень;
  • застосування робочих розчинів засобу концентрації до 0,1% (за активним хлором) включно методом протирання не вимагає використання персоналом засобів захисту органів дихання та очей;
  • засіб застосовують у вигляді робочих розчинів і концентрованому вигляді;
  • поверхні приміщень та інші об’єкти протирають ганчір’ям або чистять щіткою, змоченими розчином, зрошують розчином, занурюють у розчин, замочують у розчині, заповнюють або заливають розчином;
  • засіб або його розчини вносять безпосередньо у воду, яка підлягає знезараженню;
  • для поєднання процесу дезінфекції та очищення до розчинів препарату додають миючі засоби, дозволені для застосування в лікувально-профілактичних закладах.


ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ

Засіб внесений до Державного реєстру дезінфекційних засобів, має чинний висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, затверджені методичні вказівки та галузеві інструкції щодо застосування.

Норми витрати та методи застосування засобу (розчинів) за всіма напрямками викладені у методичних вказівках і галузевих інструкціях.


УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Зберігати у щільно закритій упаковці виробника, в закритому сухому складському приміщенні в місцях, захищених від вологи та сонячних променів, далеко від нагрівальних приладів, при температурі від 0 до 40°С.


СТРОК ПРИДАТНОСТІ

Препарат повністю придатний до використання і зберігає свою активність на протязі 5 років від дати виготовлення.


ФАСУВАННЯ

Банки з полімерних матеріалів з кришками, що щільно закриваються, місткістю 300 таблеток, (0,990 кг).