ХЕЛАТНІ МІКРОДОБРИВА

CARBAMIN A
ХЕЛАТНІ ОРГАНІЧНІ МІКРОДОБРИВА НА ОСНОВІ БІОЛОГІЧНО РОЗКЛАДАЄМИХ СПОЛУК


CARBAMIN A натрій (Na)
CARBAMIN A калій (K)
CARBAMIN A кальцій (Ca)
CARBAMIN A мідь (Mg)
CARBAMIN A цинк (Zn)
CARBAMIN A марганець (Mn)
CARBAMIN A молібден (Mo)
CARBAMIN A бор (B)
CARBAMIN A аміак (NH4)
CARBAMIN A кремній (Si)

CARBAMIN A - це свого роду штучний біоміметичний синтезований водорозчинний полімерний матеріал. Він не містить фосфору, нетоксичний, не забруднює навколишнє середовище та повністю піддається біологічному розкладанню. Це всесвітньо визнана «зелена хімія». Його структура, зокрема, має пептидні зв’язки, карбоксильні групи та інші активні групи. Цей матеріал має сильну здатність до хелатування, диспергування та поглинання. Він також має чудову сумісність з іншими добривами, пестицидами, гербицидами.

CARBAMIN A широко використовується як синергіст добрив, з ефектом посилення комплексного поглинання азоту, фосфору, калію, середовища та мікроелементів. Це може покращити використання добрив і збільшити врожайність. Продукт можна використовувати окремо або змішувати з різними добривами. Крім того, його можна використовувати з пестицидами для покращення ефекту.

Виділяють сім важливих мікроелементів для харчування рослин:

  • (B) бор – речовина яка важлива для вуглеводного обміну;
  • (Co) кобальт – підвищує вміст вологи у рослинах;
  • (Mo) молібден – бере участь у азотному та вуглеводному метаболізмі;
  • (Cu) мідь – бере участь в утворенні хлорофілу;
  • (Mn) марганець – сприяє синтезу хлорофілу;
  • (Zn) цинк – активує фотосинтез рослин та дихальні процеси;
  • (Fe) залізо – накопичується у листі та утворює хлорофіл, впливає на синтез білка.


Деякі розповсюджені культури що потребують підживлення мікроелементами:

  • соя, кукурудза та квасоля – вимагають підживлення цинком;
  • картопля, овес і капуста – потребують марганцю;
  • огірки, ріпак та соя – вразливі за відсутності молібдену;
  • капуста та картопля – погано ростуть при нестачі заліза;
  • пшениця та ячмінь – страждають від дефіциту міді;
  • соняшник та ріпак – вимогливі до бору.

Доступні для поставки такі солі металів (Na, K, Ca, Mg, Zn, Fe, B, тощо, та їх суміші).


ХАРАКТЕРИСТИКИ ХЕЛАТНИХ МІКРОДОБРИВ

Товарна форма - рідина:


Марка:
CARBAMIN A-Na
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
-

Марка:
CARBAMIN A-K
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
8.0 %

Марка:
CARBAMIN A-Ca
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
4.8 %

Марка:
CARBAMIN A-Mg
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
2.8 %

Марка:
CARBAMIN A-Zn
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
6.0 %

Марка:
CARBAMIN A-K+Zn
На замовлення

Марка:
CARBAMIN A-K+Zn+B
На замовлення

Товарна форма – порошок:


Марка:
CARBAMIN A-Na
Концентрація речовини, (%):
≥ 96
Вміст металу:
-

Марка:
CARBAMIN A-K
Концентрація речовини, (%):
≥ 96
Вміст металу:
20 %

Марка:
CARBAMIN A-Ca
Концентрація речовини, (%):
≥ 95
Вміст металу:
12 %

Марка:
CARBAMIN A-Mg
Концентрація речовини, (%):
≥ 95
Вміст металу:
7 %

Марка:
CARBAMIN A-Zn
Концентрація речовини, (%):
≥ 95
Вміст металу:
15 %

Марка:
CARBAMIN A-K+Zn
На замовлення

Марка:
CARBAMIN A-K+Zn+B
На замовлення

ФУНКЦІЇ ЩО ВИКОНУЮТЬ ХЕЛАТНІ МІКРОДОБРИВА CARBAMIN A


1. Зменшує використання кількості добрив і підвищує ефект: добриво дозволяє зменшити втрати хімічних добрив, активувати поживні елементи та підвищити коефіцієнт використання хімічних добрив. Застосування CARBAMIN A дозволяє збільшити коефіцієнт використання добрив на 30-50% і зменшити кількість добрив більш ніж на 20%. На відміну від основних сільськогосподарських гормонів, він має низьку витрату та високу ефективність. Це може заощадити одну третину споживання добрив на акр. На відносно неродючих землях ефект збільшення виробництва кращий, ніж на родючих землях. На відносно родючих землях ефект збільшення виробництва становить приблизно 5-15%, але якість значно покращується; ефект підвищення врожайності тепличних овочів кращий, ніж польових культур; для листових овочів виробництво зазвичай можна збільшити на 10-20%, і не виникає симптомів дефіциту поживних речовин.

2. Сприяє засвоєнню мікроелементів: CARBAMIN A містить карбоксильні групи, які можуть швидко поєднуватися з іонами поживних речовин і обмінюватися з H+, що виділяється корінням культур, щоб завершити процес поглинання іонів поживних речовин культурами. Сам мономер може утворювати хелати з двовалентними іонами, завдяки чому середні та мікроелементи Mg2+, Fe2+, Zn2+ тощо легко засвоюються рослинами, тому культури мають гарний смак, стабільність при зберіганні та високу врожайність. CARBAMIN A може всебічно покращити живлення культур, стимулює біологічну активність ферментів, посилює поглинання азоту, фосфору, калію та мікроелементів, особливо для цинку, марганцю та заліза, які мають набагато більший ефект поглинання.

3. Сприяє росту та збільшує врожайність: Експерименти довели, що змішане використання CARBAMIN A і хімічних добрив під різними культурами дає хороші результати, продуктивність збільшується приблизно на 10-25%, а економічні вигоди значно покращуються.

4. Поліпшення якості врожаю та уникнення недоїдання і деформації: Сприяючи засвоєнню середніх і мікроелементів, CARBAMIN A забезпечує скоординоване постачання рослин поживними речовинами, а також покращує якість посівів. Це дозволяє уникнути недоїдання та неправильну форму плодів, лисих кінчиків, потрісканих плодів та поганого забарвлення тощо, спричинених використанням гормонів.

5. Зміцнює рослини, сприяє росту коренів, підвищує стресостійкість, досягає глибоких коренів і листя: CARBAMIN A не є гормоном, але він може ефективно сприяти розвитку кореневої системи, змушувати її рости, довші корені та більше кореневих волосків, збільшувати площу поверхні коренів, покращувати здатність культур поглинати поживні речовини та підвищувати стійкість культур до вилягання, стійкість до посухи, холодостійкість, стійкість до хвороб.

6. Підвищує ефект пестицидів і покращує стійкість культур до хвороб і стресу.

7. Охорона навколишнього середовища, покращення ґрунту: По-перше, сама діюча речовина цього добрива нетоксична, не забруднює навколишнє середовище, розкладається, не містить гормонів, не містить важких металів і є екологічно чистим продуктом без будь-яких негативних наслідків. По-друге, CARBAMIN A може зменшити несприятливий вплив надмірного внесення добрив на навколишнє середовище, а також може активувати фіксовані поживні елементи в ґрунті, що не тільки покращує використання добрив, але й покращує якість ґрунту.


ПЕРЕВАГИ РІДКИХ МІКРОДОБРИВ CARBAMIN A ПЕРЕД ЕДТА / ОЕДФ


1. Хоча вміст Zn в ЕДТА-Zn вище, ніж CARBAMIN A-Zn, але ЕДТА-Zn важко розкладається в навколишньому середовищі. Він завжди існує у стані макромолекул, а коефіцієнт використання Zn рослинами низький. Коли ЕДТА потрапляє в ґрунт, він може приєднувати до себе іони інших металів в коренях рослин і таким чином забирає їх від рослин. В результаті ці іони вже не будуть поглинатися корінням рослин, що прискорить ступінь ущільнення ґрунту. ЕДТА важко піддається біологічному розкладанню. Він, як правило, накопичується в навколишньому середовищі та був виявлений у річках, озерах, ґрунті та в процесах очищення води. Це спричиняє негативний вплив на довкілля.

2. ЕДТА-Zn важко засвоюється рослинами і його швидкість поглинання дуже повільна, але CARBAMIN A-Zn може швидко та на 100% засвоюватися рослинами.

3. Комплекси з ЕДТА мають значно меншу розчинність у воді і можуть легко утворювати осад, який звужує / блокує сопло та форсунки зрошувального обладнання. CARBAMIN A легко розчинні у воді, без осаду, запобігаючи засміченню форсунок. Він має розчинність більше ніж 500 г/л.

4. Комплекси з ОЕДФ містять фосфор, що спричиняє евтрофікацію водної системи та забруднює водне середовище. В багатьох країнах вводиться все більше правил щодо обмеження використання матеріалів, які містять фосфор.

5. CARBAMIN A-Zn в результаті свого повного природного біорозкладання також можуть бути перетворені в амінокислоти, низькомолекулярні пептиди та інші поживні речовини для рослин, можуть засвоюватися і використовуватися рослинами одночасно, що забезпечує ефективне використання добрив на найвищому можливому рівні. Нетоксичний і нешкідливий для екосистеми.


ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНІ ВИТРАТИ


Перед застосуванням змішайте хелатну сіль і основне добриво або розчиніть у воді.

Використання як основного добрива або підгодівля: 3-5 кг/га
Вносити як добриво в системах поливу / зрошення: 2,5 кг/га
Внесення як листового добрива: 1,5 кг/га


ВИГОДИ ВІД ВИКОРИСТАННЯ СУХИХ МІКРОДОБРИВ CARBAMIN A


1. Сухе мікродобриво може сприяти ранньому дозріванню врожаю на 7-10 днів і продовжити період збору врожаю на 10-15 днів, що заощадить фермеру витрати на посадку.

2. Сухе мікродобриво може сприяти поглинанню мікроелементів Fe/Zn/Ca культурами, а вміст Fe/Zn/Ca у культурах, оброблених CARBAMIN A, у 3-4 рази вищий, ніж у контрольних культурах.

3. CARBAMIN A може зменшити втрати хімічних добрив, активувати поживні елементи, підвищити коефіцієнт використання хімічних добрив, тим самим зменшивши кількість використання хімічних добрив на 30% і збільшуючи виробництво на 10%-30%.

4. Може сприяти росту коренів, підвищити поглинання поживних речовин і підвищити стійкість культури до холоду, посухи та хвороб.

5. Дозволяє поліпшити якість врожаю та уникнути недоїдання та деформації плодів.

6. Сухе мікродобриво легко розчиняється у воді, має сильне водопоглинання та може утримувати воду для ґрунту.


Таким чином, використання сухих та рідких мікродобрив CARBAMIN A є міжнародною тенденцією впровадження нових безпечних добрив в тому числі і для екологічних цілей. Все більше і більше людей приймають їх і використовують для заміни серії ЕДТА/ОЕДФ.


ВИМОГИ ДО ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТУ


Зберігати в герметично закритій тарі і упаковці в закритому прохолодному і темному місці.

Рідкі продукти рекомендується зберігати при кімнатній температурі і нижче.


ФОРМА ПАКУВАННЯ


Для рідини: каністра 25 кг, бочка 250 кг, контейнер 1000 л або 1250 кг.

Для порошку: 20 кг мішки із крафт-паперу.


ВИМОГИ БЕЗПЕКИ


Мікродобриво є лужним, зверніть увагу на охорону праці під час роботи, уникайте контакту зі шкірою, очима тощо, після контакту промийте великою кількістю води.

При роботі з мікродобривом використовуйте захисні окуляри, захисні рукавиці та одяг.


Посилання на статті що до ризиків застосування мікродобрив на основі ЕДТА:

https://agrostory.com/info-centre/agronomists/o-riskakh-primeneniya-khelatnykh-mikroudobreniy-na-osnove-edta/

https://propozitsiya.com/ru/riski-ispolzovaniya-mikroudobreniy-na-osnove-edta


CARBAMIN D
ХЕЛАТНІ ОРГАНІЧНІ МІКРОДОБРИВА НА ОСНОВІ БІОЛОГІЧНО РОЗКЛАДАЄМИХ СПОЛУК


CARBAMIN D кальцій (Ca)
CARBAMIN D магній (Mg)
CARBAMIN D цинк (Zn)
CARBAMIN D мідь (Cu)
CARBAMIN D залізо (Fe)
CARBAMIN D марганець (Mn)
CARBAMIN D молібден (Mo)
CARBAMIN D бор (B)
CARBAMIN D селен (Se)
CARBAMIN D кремній (Si)

Біологічні хелати на основі імінодіянтарних сполук є екологічно чистою альтернативою ЕДТА (етилендіамінтетраоцтової кислоти), ДТПА (діетилентріамінпентаоцтової кислоти), НТА (нітрилотриоцтової кислоти) які широко використовуються як хелатні добрива в сільському господарстві.

Комплекси металів імінодіянтарних сполук є біорозкладаним комплексоутворювачем, оскільки він розкладається ґрунтовими бактеріями до простих і нешкідливих сполук.

CARBAMIN D володіє відмінною сумісністю, його можна змішувати з фосфорними добривами та іншими матеріалами. Він має широкий спектр застосування і може використовуватися як позакореневе добриво, водорозчинне добриво, добриво для промивання, тощо, в комбінації або окремо.

Його можна використовувати безпосередньо або додавати до водорозчинного добрива чи позакореневого добрива. Застосовуються для таких культур як кукурудза, цибуля, соєві боби, картопля, пшениця, тощо.


Виділяють сім важливих мікроелементів для харчування рослин:

  • (B) бор – речовина яка важлива для вуглеводного обміну;
  • (Co) кобальт – підвищує вміст вологи у рослинах;
  • (Mo) молібден – бере участь у азотному та вуглеводному метаболізмі;
  • (Cu) мідь – бере участь в утворенні хлорофілу;
  • (Mn) марганець – сприяє синтезу хлорофілу;
  • (Zn) цинк – активує фотосинтез рослин та дихальні процеси;
  • (Fe) залізо – накопичується у листі та утворює хлорофіл, впливає на синтез білка.


Деякі розповсюджені культури що потребують підживлення мікроелементами:

  • соя, кукурудза та квасоля – вимагають підживлення цинком;
  • картопля, овес і капуста – потребують марганцю;
  • огірки, ріпак та соя – вразливі за відсутності молібдену;
  • капуста та картопля – погано ростуть при нестачі заліза;
  • пшениця та ячмінь – страждають від дефіциту міді;
  • соняшник та ріпак – вимогливі до бору.

Доступні для поставки такі солі металів (Na, K, Ca, Mg, Zn, Fe, B, тощо, та їх суміші).


ХАРАКТЕРИСТИКИ ХЕЛАТНИХ МІКРОДОБРИВ

Товарна форма - рідина:


Марка:
CARBAMIN D-Na
Концентрація речовини, (%):
42 %
Вміст металу:
-

Марка:
CARBAMIN D-K
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
12.0 %

Марка:
CARBAMIN D-Ca
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
4.0 %

Марка:
CARBAMIN D-Mg
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
2.4 %

Марка:
CARBAMIN D-Fe
Концентрація речовини, (%):
30 %
Вміст металу:
1.8 %

Марка:
CARBAMIN D-Zn
Концентрація речовини, (%):
40 %
Вміст металу:
4.0 %

Марка:
CARBAMIN D з іншими металами
На замовлення

Товарна форма – порошок:


Марка:
CARBAMIN A-Na
Концентрація речовини, (%):
≥ 96
Вміст металу:
-

Марка:
CARBAMIN D-K
Концентрація речовини, (%):
≥ 96
Вміст металу:
30 %

Марка:
CARBAMIN D-Ca
Концентрація речовини, (%):
≥ 95
Вміст металу:
10 %

Марка:
CARBAMIN D-Mg
Концентрація речовини, (%):
≥ 95
Вміст металу:
6 %

Марка:
CARBAMIN A-Fe
Концентрація речовини, (%):
≥ 95
Вміст металу:
6 %

Марка:
CARBAMIN A-Zn
Концентрація речовини, (%):
≥ 95
Вміст металу:
10 %

Марка:
CARBAMIN D з іншими металами
На замовлення

ФУНКЦІЇ ЩО ВИКОНУЮТЬ ХЕЛАТНІ МІКРОДОБРИВА CARBAMIN D


Швидке внесення і засвоєння рослинами іонів Na, K, Ca, Mg, Zn, Fe: ці мікродобрива можуть безпосередньо поглинатися та використовуватися листям культур, кореневищами та плодами, і мають швидкість засвоєння іонів металів та швидкість використання поживних речовин, з якими не можуть зрівнятися звичайні хелатні мікродобрива на основі звичайних ЕДТА та ОЕДФ.

Профілактика захворювань і стійкість до стресів: ці продукти можуть ефективно запобігати та виправляти фізіологічні симптоми слабкості врожаю, недоїдання, дрібного листя, жовтого листя, низькорослих рослин тощо, спричинених дефіцитом цинку.

Живить листя та зміцнює листя: ці продукти можуть дуже добре живити листя, покращувати активність клітин листя та ефективність фотосинтезної трансформації, сприяти росту та розвитку листя, а також робити листя зеленими, пухкими та блискучим.

Покращення запилення: ці продукт можуть підвищити рівень успішності запилення, сприяти утворенню квітів, набрякання плодів і повному зерну.

Запобігання передчасному старінню: ці продукти можуть покращити активність клітин культур, запобігти передчасному старінню рослин і продовжити період збору врожаю.


ПЕРЕВАГИ РІДКИХ МІКРОДОБРИВ CARBAMIN D ПЕРЕД ЕДТА / ОЕДФ НА ПРИКЛАДІ ЦИНКОВОГО КОМПЛЕКСУ


1. Хоча вміст Zn в ЕДТА-Zn вище, ніж CARBAMIN D-Zn, але ЕДТА-Zn важко розкладається в навколишньому середовищі. Він завжди існує у стані макромолекул, а коефіцієнт використання Zn рослинами низький. Коли ЕДТА потрапляє в ґрунт, він може приєднувати до себе іони інших металів в коренях рослин і таким чином забирає їх від рослин. В результаті ці іони вже не будуть поглинатися корінням рослин, що прискорить ступінь ущільнення ґрунту. ЕДТА важко піддається біологічному розкладанню. Він, як правило, накопичується в навколишньому середовищі та був виявлений у річках, озерах, ґрунті та в процесах очищення води. Це спричиняє негативний вплив на довкілля.

2. ЕДТА-Zn важко засвоюється рослинами і його швидкість поглинання дуже повільна, але CARBAMIN D-Zn може швидко та на 100% засвоюватися рослинами.

3. Комплекси з ЕДТА мають значно меншу розчинність у воді і можуть легко утворювати осад, який звужує / блокує сопло та форсунки зрошувального обладнання. CARBAMIN D-Zn легко розчинні у воді, без осаду, запобігаючи засміченню форсунок. Він має розчинність більше ніж 500 г/л.

4. Комплекси з ОЕДФ містять фосфор, що спричиняє евтрофікацію водної системи та забруднює водне середовище. В багатьох країнах вводиться все більше правил щодо обмеження використання матеріалів, які містять фосфор.

5. CARBAMIN D-Zn в результаті свого повного природного біорозкладання також можуть бути перетворені в амінокислоти, низькомолекулярні пептиди та інші поживні речовини для рослин, можуть засвоюватися і використовуватися рослинами одночасно, що забезпечує ефективне використання добрив на найвищому можливому рівні. Нетоксичний і нешкідливий для екосистеми.


ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНІ ВИТРАТИ


Перед застосуванням змішайте хелатну сіль і основне добриво або розчиніть у воді.

Використання як основного добрива або підгодівля: 3-5 кг/га
Вносити як добриво в системах поливу / зрошення: 2,5 кг/га
Внесення як листового добрива: 1,5 кг/га


ВИГОДИ ВІД ВИКОРИСТАННЯ СУХИХ МІКРОДОБРИВ CARBAMIN D


1. Сухе мікродобриво може сприяти ранньому дозріванню врожаю на 7-10 днів і продовжити період збору врожаю на 10-15 днів, що заощадить фермеру витрати на посадку.

2. Сухе мікродобриво може сприяти поглинанню мікроелементів Fe/Zn/Ca культурами, а вміст Fe/Zn/Ca у культурах, оброблених CARBAMIN D, у 3-4 рази вищий, ніж у контрольних культурах.

3. CARBAMIN A може зменшити втрати хімічних добрив, активувати поживні елементи, підвищити коефіцієнт використання хімічних добрив, тим самим зменшивши кількість використання хімічних добрив на 30% і збільшуючи виробництво на 10%-30%.

4. Може сприяти росту коренів, підвищити поглинання поживних речовин і підвищити стійкість культури до холоду, посухи та хвороб.

5. Дозволяє поліпшити якість врожаю та уникнути недоїдання та деформації плодів.

6. Сухе мікродобриво легко розчиняється у воді, має сильне водопоглинання та може утримувати воду для ґрунту.


Таким чином, використання сухих та рідких мікродобрив CARBAMIN D є міжнародною тенденцією впровадження нових безпечних добрив в тому числі і для екологічних цілей. Все більше і більше людей приймають їх і використовують для заміни серії ЕДТА/ОЕДФ.


ВИМОГИ ДО ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКТУ


Зберігати в герметично закритій тарі і упаковці в закритому прохолодному і темному місці.

Рідкі продукти рекомендується зберігати при кімнатній температурі і нижче.


ФОРМА ПАКУВАННЯ


Для рідини: каністра 25 кг, бочка 250 кг, контейнер 1000 л або 1250 кг.

Для порошку: 20 кг мішки із крафт-паперу.


ВИМОГИ БЕЗПЕКИ


Мікродобриво є лужним, зверніть увагу на охорону праці під час роботи, уникайте контакту зі шкірою, очима тощо, після контакту промийте великою кількістю води.

При роботі з мікродобривом використовуйте захисні окуляри, захисні рукавиці та одяг.


Посилання на статті що до ризиків застосування мікродобрив на основі ЕДТА:

https://agrostory.com/info-centre/agronomists/o-riskakh-primeneniya-khelatnykh-mikroudobreniy-na-osnove-edta/

https://propozitsiya.com/ru/riski-ispolzovaniya-mikroudobreniy-na-osnove-edta